RITSU KARIKAS 2005 KORVPALLIS (dokumendina)
RITSU KARIKAS 2005 VÕRKPALLIS (dokumendina)
SISEKERGEJÕUSTIKU VÕISTLUSED 2005 (dokumendina)
Sisekergejõustiku võistlused 2007 Ritsu spordibaasis (dokumendina)
VÕISTLUSTE TULEMUSED 24.10.2003 rahvastepall, jalgpall (dokumendina)
VALGAMAA 2003.a VETERANIDE MEISTRIVÕISTLUSED VÕRKPALLIS
VASTLAPÄEV RITSUS (dokumendina)

KK RAKVERE-AUDENTES RITSU SPORDISAALIS

11.02.2003

7.veebruaril oli kõigil korvpallihuvilistel võimalus Ritsu Spordibaasis kaasa elada Eesti meistrivõistlustele meeste korvpallis, kus vastamisi olid Tallinna Audentes ja KK Rakvere meeskonnad. Mäng kujunes väga tasavägiseks ja põnevaks. Esimese, teise ja ka kolmanda veerandaja võitis Audentes tulemustega 20:11, 45:30, 61:48, kuid kaotas neljanda veerandaja 10:27 ja ka kogu kohtumise 71:75. Esimesel poolaja 15 punktiga vastasele kaotanud rakverelased leidsid end kohtumise sügavamast “august” kolmanda veerandaja 7. minutil, mil tabloo näitas katusseisu 20:40. Mängu saatus otsustati neljandal veerandajal, kui Rakvere suutis maksma panna oma ülekaalu ja võita see veerandaeg 27:10. Vajalikul hetkel viskas kaks kolmepunkti viset Rakvere ääremängija 208 cm pikkune Aleksander Surovnev, kelle korvist jõuti ka kaks minutit enne kohtumise lõppu viigini 67:67. Priit Lokutsevski ja Sven Pugoneni tabamused vabaviske joonelt vormistasid 75:71 lõppskoori KK Rakverele. Resultatiivsemad mängijad olid võitjameeskonnast Pugonen 18p., Lokutsevski 17p., Surovnev 12p. Tallinna Audentese parimad olid Hyökki 22p., Vanagas 13p., Roos 13p. Ritsu Spordisaalis toimunud mänguga jäid rahule, nii kohale tulnud suur hulk pealtvaatajaid, kui ka kohtunikud ja treenerid, eriti korraldusliku küljega. Eriti meeldis kohtunikele, mängijatele ja treeneritele (A.Erkmaa,J.Levkoi) meie korvpallipublik, kes elasid valjuhäälselt kaasa mõlemale meeskonnale ja keda Tallinnast kohale tulnud sekretariaat tänas ka võistluse lõppedes läbi mikrofoni. Sportlased ja treenerid kiitsid spordisaali põranda head kvaliteeti. Kõigil autogrammiküttidel oli võimalus koguda oma lemmikute autogramme. Loodame ka järgmisel aastal korraldada tipptasemel korv-ja võrkpallivõistlusi Ritsu spordisaalis. Heale kordaminekule aitasid kaasa Helme Vallavalitsus ja Eesti Kultuurkapital. Aitäh neile ja samuti tänan kõiki häid aitajaid eritiTiiut, Viivet, Aaret, Rihot ja Ritsu Spordibaasi trenni- lapsi, kes aitasid toole ja laudu spordisaali tirida. Ritsu Spordibaasi juhataja:Harald Laidre