LÕPPES RITSU KARIKAS 2002 KORVPALLIS
PROJEKT “MAAKONNA VÄÄRTUSLIKE MAASTIKE MÄÄRATLEMINE”
RITSU SPORDIBAASIS LÕPPESID LAUAMÄNGUDE TURNIIRID
TOIMETULEKUTOETUS I, II, III kvartal

19.aprillil autasustati Ritsul kabe-, lauatennise- ja koroonaturniiride võitjaid. Kõige rohkem osavõtjaid oli koroonas – 23, kabetajaid kogunes 19 ja lauatennise mängijaid 14. Meeste koroonas kogusid kaks esimest võistlejat Jaak Maidla ja Jüri Martin ühepalju võite kuid kuna omavahelise mängu võitis Jaak, siis esikoht talle. Kolmas koht kuulus Harald Laidrele. Naiste I koht Helen Novikov, teine oli Marika Martin ja kolmas Monika Martin. Lauatennise turniiril meestele kuulus kaotuseta esikoht Urmas Pallonile, teise koha hõivas tema vend Valdur Pallon ja kolmas koht Aare Õispuule. Samal alal naistele kuulus I koht Helen Novikovile, II koht Evi Vahtrele ja III koht Monika Martinile. Kabemängu meeste kolm parimat – I koht Harald Laidre 18 punkti, II koht Andres Ratt 17,5 punkti ja III koht Jaak Maidla 16 punkti. Naistest I Evi Vahtre 12 punkti, II Eliis Eirand 10 punkti ja III Mai Jõgi 9 punkti. Peeti arvestust ka lauamängude mitmevõistluses – liideti kabe, lauatennise ja koroona kohapunktid kokku. Naistest võitis esikoha karika Evi Vahtre, teine oli Mai Jõgi ja kolmanda koha karika võitis Helen Novikov. Meestest tuli kolme ala kokkuvõttes esimeseks Harald Laidre 8 kohapunktiga. Võrdselt 11 kohapunkti kogusid Aare Õispuu ja Jaak Maidla. Juhendi järgi otsustas aga paremuse see, kelle koht kabes on parem. Kuna Jaak oli kabemängus kolmas ja Aare neljas, siis kuuluski teise koha karikas Jaagule ja kolmanda koha karikas Aarele. Kõigi alade kolmele paremale oli Helme vallavalitsuse poolt rahalised auhinnad ja medalid. Eriauhinnad said turniiride noorimad osavõtjad- tüdrukutest 10 aastased kabetajad Marielle Jõgi ja Laura-Lisette Tilk ning poistest 9 aastane kabetaja Karl Kirt. Eriauhinna sai ka Rainer Tomp. Lõpetuseks tahan tänada kõiki osavõtjaid ja peasponsorit Helme vallavalitsust. Harald Laidre Turniiriide korraldaja