PROJEKT “MAAKONNA VÄÄRTUSLIKE MAASTIKE MÄÄRATLEMINE”
RITSU SPORDIBAASIS LÕPPESID LAUAMÄNGUDE TURNIIRID
TOIMETULEKUTOETUS I, II, III kvartal

23.04.2002

Aprillis korraldatud sisekergejõustiku mitmevõistlus toimus neljal alal. Võisteldi kaugushüppes, kõrgushüppes, 30 m jooksus ja takistusjooksus. Lõpptulemuse kirja saamiseks pidi tulemuse saavutama kõigilt neljalt alalt ja vastavalt saavutatud kohale liideti kohapunktid ning arvestati lõplik paremusjärjestus. Arvestust peeti vanusegruppide kaupa, poisid-tüdrukud eraldi. Kokku osales võistlustel 54 last. Tulemued: 7-9 a tüdrukutest võitis Sandra Muru, II koht Birgit Pruus ja III koht Mari-Liis Oldja. Sama vanuseklassi poistest võitis Karl Hansson, II koht Marko Jõgile ja III koht Timmo Sarvele. Tüdrukute 10 – 12 a võitis Marielle Jõgi, II koht Mariin Lepik ja III koht Kadri Lepik. Poiste sama vanusegrupi I oli Ergo Kasler, II Robert Hansson ja III Kert Laht. 13-14 a vanusegrupi võitja poistest oli Reivo Kandi, teine Rinaldo Rosenberg. Tüdrukute võitja Eliis Eirand. Tänan kõiki lapsi osalemise eest ja õpetajaid, kes aitasid võistlusi läbi viia. Suur tänu ka Helme vallavalitsusele, kes pidas meeles kõiki lapsi auhindadega ja parimatele antud medalitega. Harald Laidre Võistluste korraldaja